UL. WROCŁAWSKA 5, 49-300 BRZEG
GPS: N50°51'47.822", E17°27'54.0676"

   +48 77 443 88 00

Rezerwuj
           

Biznes

B Hotel Centrum Brzeg

 

Brzeg jest ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym, co zawdzięcza m.in. korzystnemu położeniu pomiędzy Opolem a Wrocławiem. Położenie na granicy dwóch województw - opolskiego i dolnośląskiego wraz z dogodnym dojazdem autostradą A4 do obu miast (w obydwu przypadkach poniżej 50 km) i rozwojem regionu sprawia, że coraz więcej międzynarodowych firm decyduje się na założenie tu swoich siedzib, oddziałów oraz centr logistycznych.

 

Brzeg znajduje się również w bezpośrednim sąsiedztwie (odległość ok. 4 km) od Specjalnej Strefy Ekonomicznej Skarbimierz, która stanowi część SSE Invest Park (największej polskiej strefy ekonomicznej). Bliskość terenów inwestycyjnych położonych w Oławie i Namysłowie (odpowienio w odległości 15 km i 28 km) jest jednym z czynników dla których region jest szczególnie interesujący dla potencjalnych inwestorów. Na terenach tych działa już wiele dobrze prosperujących przedsiębiorstw.

Wrocław i okolice jako region nazywany jest potocznie „Polską Doliną Krzemową” ze względu na obecność i ekspansję firm z branż sektora IT, motoryzacyjnego, finansowego, FMCG i usług outsourcingu. Wrocław posiada nowoczesne lotnisko i dzięki komunikacji z polskimi oraz europejskimi portami lotniczymi oraz promocji destynacji jest postrzegany jako silna europejska marka.

 

Brzeg ze względu na swoje dogodne położenie, obecność międzynarodowych firm, ważne ośrodki naukowe i akademickie (Opole i Wrocław) jest destynacją, która doskonale spełni wymagania organizatorów konferencji, spotkań biznesowych, zjazdów i seminariów naukowych oraz wyjazdów incentive.

 

B Hotel Centrum Brzeg zlokalizowany w samym centrum Brzegu w otoczeniu Zamku Piastów Śląskich oferuje Państwu 4 w pełni wyposażone multimedialne sale konferencyjne wraz z Restauracją oraz 60 pokoi hotelowych. Szczegółowe informacje dotyczące infrastruktury konferencyjnej oraz pokoi znajdziecie Państwo w menu po lewej stronie odpowiednio pod zakładkami: Bankiety i Konferencje oraz Pokoje.

 

W przypadku dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: reservations@bhotelbrzeg.com .

Będzie nam miło udzielić szczegółowych odpowiedzi na Państwa pytania.      

Newsletter

Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasz newsletter BEST WESTERN PLUS Brzeg Centrum.

 

e-mail:
Niepoprawny adres e-mail
Zapisz się

Rezerwuj

Formularz został wysłany. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.
Wystąpił błąd podczas wysłania formularza
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokoje
Dorośli
Dzieci
Dorośli
Dzieci
Dorośli
Dzieci
Nazwisko
E-mail
Dodatkowe informacje